Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.
PL EN DE

O nas

O nas

Kancelaria Radcy Prawnego Legal Consulting - Mateusz Romowicz z siedzibą w Gdyni została założona w 2006 roku przez Mateusza Romowicza.

Kancelaria obsługuje Klientów z różnych branż i sektorów gospodarki z całej Polski i z zagranicy, są wśród nich m.in. firmy z branży stoczniowej, morskiej, spedycyjnej, budowlanej, oraz firmy zajmujące się handlem lub transportem międzynarodowym.

Kancelaria świadczy szeroki wachlarz usług prawnych dla spółek prawa handlowego oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, funkcjonujących w międzynarodowym obrocie gospodarczym. Forma i zakres oferowanych przez Kancelarię usług prawnych uwzględnia wymogi jakie stawiają przed przedsiębiorcą przepisy prawa, szybkość obrotu gospodarczego oraz specyfika międzynarodowych relacji handlowych.

Współpracę z Klientami opieramy na zrozumieniu specyfiki ich działalności oraz zindywidualizowaniu oferty w zależności od potrzeb i celów działalności Klienta. Współpracujący z nami specjaliści gwarantują najwyższy poziom etyczny oraz merytoryczny świadczonych usług.

Kancelaria świadczy obsługę prawną w języku polskim, angielskim i niemieckim.