Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.
PL EN DE

Pakiet Departament Prawny

Pakiet Departament Prawny

Pakiet Departament Prawny stanowi unikalną możliwość zwiększenia bezpieczeństwa prawnego Klienta i jest to zarazem najbardziej rozbudowane z proponowanych Państwu przez Kancelarię rozwiązań w zakresie świadczenia pomocy prawnej.

Pakiet ten to powiązanie o charakterze partnerskim opracowane z myślą o długofalowej współpracy Klienta z Kancelarią, którego celem jest dokładne poznanie specyfiki działalności Klienta, charakteru przyjętych rozwiązań organizacyjnych w przedsiębiorstwie oraz partycypacja w opracowywaniu materiałów niezbędnych do podejmowania decyzji biznesowych zgodnie z zasadą 'educated decision'.

Pakiet skonstruowano dla podmiotów, którym nie wystarcza sta
ła obsługa prawna zewnętrznej Kancelarii, realizowana w oparciu o bieżące zlecenia Klienta. Wdrożenie Departamentu Prawnego w spółce/grupie spółek gwarantuje Klientowi poprawę komunikacji z obsługującymi Klienta prawnikami, a co za tym idzie efektywności obsługi prawnej, przy równoczesnym zwiększeniu dynamiki kontaktów z Kancelarią. Stworzenie Departamentu Prawnego umożliwia realizowanie zasady hands on (świadczenie ciągłej pomocy prawnej) w danej strukturze organizacyjnej.

Novum w tym względzie to inicjatywa osób świadczących pomoc prawną we wskazywaniu sfer ryzyk i kwestii wymagających uporządkowania w przedsiębiorstwie oraz weryfikacja ofert składanych przez zewnętrzne (również zagraniczne) kancelarie specjalizujące się w niektórych gałęziach (dziedzinach) prawa.