Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.
PL EN DE

Oferta

Oferta

Kancelaria Radcy Prawnego Legal Consulting - Mateusz Romowicz kieruje do Państwa ofertę wielozakresowej i kompleksowej obsługi prawnej Klienta korporacyjnego.

Oferowany model współpracy z Kancelarią opracowany został z myślą o potrzebach małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających w różnych strukturach organizacyjno-prawnych na całym świecie.

Usługi świadczone przez Kancelarię zmierzają do minimalizacji ryzyk prawno-podatkowych przy uwzględnieniu potrzeb Klienta zmierzających do budowania długoterminowych relacji biznesowych z parterami biznesowymi i odbiorcami usług. Dzięki temu podejściu do obsługi prawnej przedsiębiorcy, Kancelaria jest pewnym partnerem w kreowaniu bezpiecznego środowiska prawnego dla biznesu.

Korzystając z usług Kancelarii otrzymają Państwo m.in. kompleksową obsługę prawną realizowanych procesów gospodarczych oraz wdrażanych projektów gospodarczych we wszystkich istotnych, z punktu widzenia przedsiębiorcy, sferach i etapach ich realizacji.